Transport żwiru - Bydgoszcz

Transport żwiru w Bydgoszczy z łatwością zamówisz przez naszą stronę internetową, gdzie zapewniamy usługę sprzedaży oraz przewozu materiału. Transport odbywa się za pomocą naszych profesjonalnych samochodów, które są stale sprawdzane i obsługiwane przez wykwalifikowanych pracowników. Z usługi mogą skorzystać osoby prywatne i właściciele firm budowlanych, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak aby spełnić wszelkie wymagania i prośby.

Transport żwiru dostarczamy w Bydgoszczy oraz pobliskich miejscach. Staramy się, aby materiały bezpiecznie dotarły do celu, a Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Żwir najczęściej stosowany jest w budownictwie oraz stanowi składnik betonu towarowego i przemysłowego. Pilnujemy, aby proces przebiegał zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Materiał jest ładowany na pojazdy, które są przystosowane do transportu wyrobów budowlanych, dzięki czemu proces przygotowania zamówienia i jego dostarczenia przebiega szybko i efektywnie. Zapewniamy profesjonalne wykonywanie usług oraz dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie naszego klienta. Zachęcamy do przejrzenia reszty ofert na naszej stronie.

transport gruzu

Trans-Kop
Adam Regliński

Świadczymy usługi Transportowo-Sprzętowe dla firm i indywidualnych klientów. Wykonujemy prace ziemne,wykopy, rozbiórki budynków z wywozem gruzu.

Pracujemy na terenie Bydgoszczy i okolic  min. Osielsko, Niemcz, Żołędowo Białe Błota, Przyłęki Zielonka Ciele Murowaniec, Pawłówek Łochowo Tryszczyn

Usługi

Wykopy pod fundamenty
Rozbiórki budynków
Wynajem koparko-ładowarki                       Wynajem wywrotki na budowę

Kontakt

Tel. 607-602-990
Tel. 501-393-701

biuro@transport-reglinski.pl