Czarnoziem Bydgoszcz

Jeżeli szukasz Czarnoziemu na terenie Bydgoszczy, to trafiłeś idealnie. Nasza firma zajmuje się wieloma usługami sprzedażowymi i transportowymi materiałów budowlanych. Między innymi mamy do zaoferowania sprzedaż i przewóz czarnoziemu na terenie Bydgoszczy oraz jej okolic. Przewóz odbywa się za pomocą naszych specjalnych pojazdów, które prowadzone są przez naszych profesjonalnych pracowników.

Czarnoziem jest materiałem idealnym do ogrodnictwa, dlatego świetnie będzie się nadawać na pola uprawne lub do ogrodu, w którym hodowane są owoce, warzywa, a także uprawiane kwiaty. Nasza firma jest wykwalifikowana w świadczeniu usług transportowych różnych materiałów w sposób bezpieczny i dbający o porządek. Dlatego nasi klienci nie muszą się o nic obawiać, ponieważ nasze doświadczenie zapewnia wysoki profesjonalizm i dobrej jakości obsługę. Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty!

transport gruzu

Trans-Kop
Adam Regliński

Świadczymy usługi Transportowo-Sprzętowe dla firm i indywidualnych klientów. Wykonujemy prace ziemne,wykopy, rozbiórki budynków z wywozem gruzu.

Pracujemy na terenie Bydgoszczy i okolic  min. Osielsko, Niemcz, Żołędowo Białe Błota, Przyłęki Zielonka Ciele Murowaniec, Pawłówek Łochowo Tryszczyn

Usługi

Wykopy pod fundamenty
Rozbiórki budynków
Wynajem koparko-ładowarki                       Wynajem wywrotki na budowę

Kontakt

Tel. 607-602-990
Tel. 501-393-701

biuro@transport-reglinski.pl