Transport ziemi i innych materiałów sypkich - Bydgoszcz i okolice

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór materiałów budowlanych – w tym przewóz różnego rodzaju kruszywa i transport ziemi. W Bydgoszczy, gdzie znajduje się nasza siedziba, dysponujemy nowoczesną flotą specjalistycznych pojazdów samowyładowczych. Pozwala nam to na efektywne i szybkie wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Jesteśmy w stanie zrealizować dostawę materiałów bezpośrednio do miejsca budowy lub wskazanej lokalizacji. Nasz punkt sprzedaży i transportu ziemi jest umiejscowiony w Bydgoszczy, ale usługi świadczymy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Nasza oferta sprzedaży i transportu ziemi w Bydgoszczy

Nasza firma jest liderem w branży sprzedaży i transportu ziemi oraz materiałów sypkich na terenie Bydgoszczy i okolic. Z dumą oferujemy szeroki asortyment dostarczanych materiałów dopasowanych do potrzeb klientów. Kładziemy duży nacisk na jakość naszych produktów. Zapewniamy, że ziemia jest odpowiednio przesiana, wolna od dużych kamieni i innych zanieczyszczeń. Dysponujemy flotą specjalistycznych pojazdów, którymi transportujemy ziemie w każdą część województwa kujawsko-pomorskiego z zachowaniem standardów bezpieczeństwa i efektywności.

transport materiałów sypkich

Profesjonalna sprzedaż i usługi transportowe ziemi w kujawsko-pomorskim!

Jako wiodący dostawca materiałów budowlanych, pragniemy podkreślić, że nasze usługi charakteryzują się profesjonalizmem, terminowością i niezawodnością. Jesteśmy specjalistami w zakresie transportu ziemi i innych materiałów sypkich w Bydgoszczy. Stale dążymy do doskonalenia metod – najważniejszym punktem naszej pracy jest zapewnienie konkurencyjnych cen, przy jednoczesnym utrzymywaniu wysokiej jakości świadczonych usług. Koncentrujemy się na rozwoju, zapewniając pełne zaangażowanie i adaptację do zmieniających się potrzeb rynku.

Zajmujemy się sprzedażą i transportem:

  • Piasek pod kostkę
  • Piasek do murowania
  • Piasek do zasypania fundamentów
  • Żwir
  • Czarnoziem
  • Ziemia ogrodowa
  • Gruz betonowy
  • Gruz betonowo-ceglany
  • Kamień do drenażu
  • Kruszywa drogowe

Trans-Kop
Adam Regliński

Świadczymy usługi Transportowo-Sprzętowe dla firm i indywidualnych klientów. Wykonujemy prace ziemne,wykopy, rozbiórki budynków z wywozem gruzu.

Pracujemy na terenie Bydgoszczy i okolic  min. Osielsko, Niemcz, Żołędowo Białe Błota, Przyłęki Zielonka Ciele Murowaniec, Pawłówek Łochowo Tryszczyn

Usługi

Wykopy pod fundamenty
Rozbiórki budynków
Wynajem koparko-ładowarki                       Wynajem wywrotki na budowę

Kontakt

Tel. 607-602-990
Tel. 501-393-701

biuro@transport-reglinski.pl