Prace ziemne i usługi koparko-ładowarką dla Klientów w Przyłękach

Nasza firma transportowo-sprzętowa zajmuje się wykonywaniem prac ziemnych i świadczeniem usług koparko-ładowarką. Zapraszamy Klientów w Przyłękach do skorzystania z bogatej oferty rozwiązań gwarantujących sprawną i terminową realizację zróżnicowanych zadań i projektów. Zajmujemy się m.in. wykopami pod fundamenty, wymianą gruntu, korytowaniem terenu, rozbiórkami i wyburzeniami oraz wywozem gruzu. Proponujemy także sprzedaż i transport ziemi do wskazanej lokalizacji oraz prowadzimy wynajem sprzętu budowlanego. Kompleksowość oferty łączymy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości, który jest obsługiwany przez doświadczonych fachowców w swojej branży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Prace ziemne w Przyłękach

Wykonujemy prace ziemne dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw w Przyłękach. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, lecz działalność prowadzimy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Do naszej codzienności należą przygotowywanie wykopów pod fundamenty domów prywatnych, hal produkcyjnych, magazynów, infrastruktury drogowe, sieci kanalizacyjnych i elektrycznych, basenów, oczek wodnych i licznych obiektów użyteczności publicznej. Zajmujemy się także wymianą gruntu i niwelacją terenu, umożliwiając kształtowanie i rekultywację danego obszaru. W zakres naszych usług wchodzi korytowanie pod parkingi, hale i inne elementy miejskiej infrastruktury.

W celu sprawnej realizacji wszystkich zadań wykorzystujemy profesjonalny sprzęt obejmujący koparki, koparko-ładowarki oraz wywrotki. Maszyny wchodzące w skład naszego parku maszynowego są poddawane regularnym przeglądom i testom bezpieczeństwa. Dzięki temu wspieramy wykonywanie prac ziemnych z zachowaniem odpowiednich terminów i bez zbędnych przestojów.

Usługi koparko-ładowarką

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług koparko-ładowarką, które są nieocenione w wykonywaniu różnych przedsięwzięć budowlanych. Dysponujemy rozbudowaną flotą ciężkiego sprzętu wyróżniającego się innowacyjną technologią i najwyższymi standardami w branży. W naszym asortymencie znajduje się koparka, koparko-ładowarka oraz wywrotka, nieocenione zarówno w prywatnych, jak i publicznych projektach. Sprawność i bezpieczeństwo oferowanego sprzętu jest na bieżąco kontrolowana podczas licznych przeglądów. W zależności od przeznaczenia maszyny wyposażamy w dodatkowe elementy i funkcje m.in. młoty do kucia betonu i widły do palet.

Prowadzimy wynajem koparko-ładowarki dla Klientów z Przyłęk, którzy nie są zainteresowani zakupem własnych urządzeń. Gwarantujemy elastyczne warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny, dzięki czemu wspieramy projekty o ograniczonym budżecie. Zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia okresu wynajmu i innych szczegółów!

transport_piasku

Kompleksowe usługi transportowo-sprzętowe

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby Klientów na rynku oferujemy bogaty pakiet usług transportowo-sprzętowych. Oprócz prac ziemnych zajmujemy się także rozbiórkami i wyburzeniami domów, budynków użyteczności publicznej, hal produkcyjnych, infrastruktury miejskiej i innych obiektów. Oferujemy wywóz gruzu zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i surowymi normami środowiskowymi. Dzięki temu pomagamy w zachowaniu porządku na placu budowy i umożliwiamy przejście do kolejnych etapów inwestycji. Prowadzimy również sprzedaż i organizujemy transport ziemi, piasku, gruzu oraz innych kruszyw budowlanych. Oferujemy terminowy dowóz zamówionych materiałów spełniających najwyższe standardy jakości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Trans-Kop
Adam Regliński ​

Świadczymy usługi Transportowo-Sprzętowe dla firm i indywidualnych klientów. Wykonujemy prace ziemne,wykopy, rozbiórki budynków z wywozem gruzu.

Pracujemy na terenie Bydgoszczy i okolic  min. Osielsko, Niemcz, Żołędowo Białe Błota, Przyłęki Zielonka Ciele Murowaniec, Pawłówek Łochowo Tryszczyn

Usługi

Wykopy pod fundamenty
Rozbiórki budynków
Wynajem koparko-ładowarki Wynajem wywrotki na budowę

Kontakt

Tel. 607-602-990
Tel. 501-393-701

biuro@transport-reglinski.pl