Prace ziemne, rozbiórki i wywóz gruzu w Białych Błotach

Oferujemy kompleksowe usługi transportowo-sprzętowe w zakresie prac ziemnych, rozbiórek i wywozu gruzu i innych zadań budowlanych w Białych Błotach. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bydgoszczy, jednak oferujemy dojazd i transport sprzętu do wskazanej przez Klienta lokalizacji. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Dysponujemy profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem, który stanowi gwarancję sprawnego i terminowego wykonania zleconych prac. Proponujemy także dowóz piasku i kruszyw budowlanych oraz wynajem koparki i innych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Prace ziemne

Wykonujemy prace ziemne stanowiące gwarancję sprawnej realizacji bez niepotrzebnych przestojów. Nasza oferta obejmuje tworzenie wykopów pod fundamenty domów, hal, magazynów, basenów, sieci wodociągowej, kanalizacyjnej lub elektrycznej oraz innych obiektów budowlanych. Zajmujemy się także robotami ziemnymi, których celem jest kształtowanie i rekultywacja wybranego obszaru. W tym zakresie proponujemy wymianę gruntu, zasypki, skarpowanie oraz zbieranie humusu. Dzięki wszechstronności oferty i za pomocą wysokiej jakości sprzętu jesteśmy w stanie spełnić zróżnicowane oczekiwania Klientów. Proponujemy również usługi wchodzące w zakres korytowania terenu oraz przygotowania pod budowę.

Rozbiórki budynków i wyburzenia - Białe Błota

Aktywnie wspieramy osoby prywatne i realizatorów projektów, oferując rozbiórki budynków i wyburzenia na terenie Białych Błot. W tym celu wykorzystujemy nowoczesny sprzęt ciężki, głównie koparki i koparko-ładowarki z młotami hydraulicznymi i nożycami do cięcia betonu oraz wywrotki. Zajmujemy się wyburzaniem i rozbiórką kominów, dróg i chodników, tuneli, magazynów oraz obiektów użyteczności publicznej. Po zakończonej pracy prowadzimy wywóz gruzu oraz innych materiałów budowlanych, pozostawiając po sobie doskonałą czystość. Rozwinięty park maszynowy oraz kompleksowe podejście czyni z naszej firmy idealny wybór do wyburzeń i rozbiórek. W trosce o bezpieczną realizację zadań kadrę tworzą przeszkoleni fachowcy a wykorzystywany sprzęt jest poddawany systematycznym przeglądom.

roboty zimne

Sprzedaż i dowóz ziemi i materiałów budowlanych

Oferujemy sprzedaż i transport ziemi do wskazanej lokalizacji w Białych Błotach. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, dzięki czemu są nieocenione podczas realizacji różnych zadań wchodzących w zakres prywatnych i publicznych prac ziemnych. W naszej ofercie znajdują się m.in. piasek pod kostkę, do murowania i zasypywania fundamentów, żwir, czarnoziem, ziemia ogrodowa i gruz. Rozbudowana flota pojazdów umożliwia nam terminowy i sprawny dowóz zamówionych kruszyw na plac budowy lub inny dogodny teren. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży i dowozu ziemi.

Wywóz gruzu

Zajmujemy się wywozem gruzu z obszarów prac budowlanych w sposób zgodny z przepisami i standardami bezpieczeństwa. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, głównie pojazdami, wyposażonym w specjalistyczne funkcje i udogodnienia. Dzięki temu umożliwiamy sprawne pozbycie się gruzu, spełniając przy tym rygorystyczne normy środowiskowe i zachowując niezbędne zabezpieczenia. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i wykonawców projektów budowlanych. Wywóz gruzu na terenie Białych Błot wspiera terminowość zadań, pozwalając zachować ład na całym obszarze i umożliwiając przejście do kolejnego etapu pracy.

Wynajem koparki i innych maszyn

Pragnąc zapewnić Klientom dostęp do ekonomicznych rozwiązań na miarę indywidualnych potrzeb, oferujemy wynajem koparki, koparko-ładowarki i wywrotki. To doskonała propozycja dla osób i firm, które nie potrzebują własnych maszyn lub nie mogą sobie pozwolić na ich zakup. Rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku jednorazowych realizacji, cyklicznych robót lub długotrwałych projektów. Proponujemy elastyczną umowę dostosowaną do konkretnych oczekiwań w konkurencyjnej cenie. Nasze usługi koparką i koparko-ładowarką umożliwiają korzystanie z nowoczesnego i bezawaryjnego sprzętu w wybranym przez Klienta okresie: oferujemy zarówno krótko, jak i długoterminowy najem.

Trans-Kop
Adam Regliński ​

Świadczymy usługi Transportowo-Sprzętowe dla firm i indywidualnych klientów. Wykonujemy prace ziemne,wykopy, rozbiórki budynków z wywozem gruzu.

Pracujemy na terenie Bydgoszczy i okolic  min. Osielsko, Niemcz, Żołędowo Białe Błota, Przyłęki Zielonka Ciele Murowaniec, Pawłówek Łochowo Tryszczyn

Usługi

Wykopy pod fundamenty
Rozbiórki budynków
Wynajem koparko-ładowarki Wynajem wywrotki na budowę

Kontakt

Tel. 607-602-990
Tel. 501-393-701

biuro@transport-reglinski.pl