Usługi budowlane w Osielsku

W naszej ofercie znajdziesz wiele możliwości, które pomożemy Ci dopasować w zależności od twoich potrzeb. Posiadamy profesjonalne sprzęty, dzięki którym wykonujemy prace ziemne, wykopy, rozbiórki budynków i wiele innych. Do zaoferowania mamy kompleks świadczeń, między innymi wynajem koparki, koparko ładowarki lub wywrotki, transport piasku i żwiru lub wywóz gruzu na terenie Osielska.

Z naszych usług możesz skorzystać niezależnie czy posiadasz firmę budowlaną i szukasz wynajmu koparko-ładowarki dla swoich pracowników, czy indywidualnie potrzebujesz transportu piasku na Twoją posesję. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie umiejętności oraz uprawnienia do przeprowadzania zleceń, na najwyższym poziomie. Do każdego Klienta podchodzimy ze staranną uwagą i zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Jeżeli jesteś z Osielska lub jego okolic to zapraszamy do skorzystania z naszych ofert!

Trans-Kop
Adam Regliński ​

Świadczymy usługi Transportowo-Sprzętowe dla firm i indywidualnych klientów. Wykonujemy prace ziemne,wykopy, rozbiórki budynków z wywozem gruzu.

Pracujemy na terenie Bydgoszczy i okolic  min. Osielsko, Niemcz, Żołędowo Białe Błota, Przyłęki Zielonka Ciele Murowaniec, Pawłówek Łochowo Tryszczyn

Usługi

Wykopy pod fundamenty
Rozbiórki budynków
Wynajem koparko-ładowarki Wynajem wywrotki na budowę

Kontakt

Tel. 607-602-990
Tel. 501-393-701

biuro@transport-reglinski.pl