Transport piasku - Bydgoszcz

W naszej firmie znajdziesz oferty sprzedaży oraz transportu piasku na terenie Bydgoszczy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, niezależnie czy jesteś osobą prywatną, czy potrzebujesz usługi dla swojej firmy, zawsze staramy się dostosować do twoich potrzeb. Do przewozu stosujemy naszych profesjonalnych pojazdów, które są specjalnie dostosowane do transportu tego typu materiałów. Dbamy o środowisko i bezpieczeństwo przy wykonywanych pracach.

Piasek budowlany można zastosować do budowy domów, dróg i wielu innych elementów infrastruktury. Decydując się na kupno i transport piasku na naszej stronie, zapewnimy kompleksową obsługę z profesjonalnymi specjalistami oraz sprzętem. Cenimy czas naszego Klienta, dlatego staramy się, aby usługa wykonana została w szybkim tempie, zachowując przy tym rzetelność pracy. Zachęcamy mieszkańców Bydgoszczy oraz jej okolic do skorzystania naszych ofert i usług, a my zrobimy wszystko, aby zapewnić pełną satysfakcję.

transport gruzu

Trans-Kop
Adam Regliński

Świadczymy usługi Transportowo-Sprzętowe dla firm i indywidualnych klientów. Wykonujemy prace ziemne,wykopy, rozbiórki budynków z wywozem gruzu.

Pracujemy na terenie Bydgoszczy i okolic  min. Osielsko, Niemcz, Żołędowo Białe Błota, Przyłęki Zielonka Ciele Murowaniec, Pawłówek Łochowo Tryszczyn

Usługi

Wykopy pod fundamenty
Rozbiórki budynków
Wynajem koparko-ładowarki                       Wynajem wywrotki na budowę

Kontakt

Tel. 607-602-990
Tel. 501-393-701

biuro@transport-reglinski.pl