Transport kruszywa Bydgoszcz

Nasza firma zajmuję się sprzedażą oraz transportem kruszywa na terenie Bydgoszczy. Dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb naszego klienta. Przewozimy materiały przeznaczone do budownictwa oraz ogrodnictwa. Wszelkie usługi wykonywane są profesjonalnie i w atrakcyjnych cenach.

Jedną z naszych usług jest organizacja transportu kruszywa, która idealnie nadaję się jako grunt na podbudowę oraz utwardzania drogi. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, niezależnie czy prowadzisz firmę budowlaną, czy potrzebujesz przysługi prywatnie. Nasi pracownicy wykazują profesjonalną obsługę i stawiają na terminowość, a przy tym rzetelność w realizacji powierzonego zadania. Jeżeli Bydgoszcz jest Twoim miastem, lub mieszkach w jego okolicach to świetnie się składa! Tam właśnie działamy i chętnie zadbamy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług.

transport gruzu

Trans-Kop
Adam Regliński

Świadczymy usługi Transportowo-Sprzętowe dla firm i indywidualnych klientów. Wykonujemy prace ziemne,wykopy, rozbiórki budynków z wywozem gruzu.

Pracujemy na terenie Bydgoszczy i okolic  min. Osielsko, Niemcz, Żołędowo Białe Błota, Przyłęki Zielonka Ciele Murowaniec, Pawłówek Łochowo Tryszczyn

Usługi

Wykopy pod fundamenty
Rozbiórki budynków
Wynajem koparko-ładowarki                       Wynajem wywrotki na budowę

Kontakt

Tel. 607-602-990
Tel. 501-393-701

biuro@transport-reglinski.pl