Wynajem koparko-ładowarki dla osób prywatnych i firm z Bydgoszczy

Wykonujemy prace ziemne na terenie Bydgoszczy i pobliskich miejscowości. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, aby świadczyć profesjonalne usługi z zakresu wykopu fundamentów, wymiany gruntu, zasypek i korytowania terenu. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu zespołu skutecznie przygotowujemy teren pod budowę domów jedno i wielorodzinnych, magazynów, sieci infrastruktury, basenów, wieżowców i innych obiektów. Nasza oferta w ramach prac ziemnych to gwarancja terminowej realizacji z zachowaniem najwyższych standardów w branży. Zapraszamy!

Skuteczne usługi koparko-ładowarką - gwarancja skuteczności

Wynajem sprzętu cieszy się ogromną popularnością wśród wielu wykonawców. Nasze usługi koparko-ładowarką w Bydgoszczy są idealną propozycją dla Klientów, których nie stać na własny sprzęt lub wiedzą, że nie będą z niego korzystali regularnie. W przypadku sezonowych prac np. wykopów wynajmowane maszyny pozwalają uniknąć wysokich opłat związanych z utrzymaniem i eksploatacją. W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne urządzenia poddawane częstym przeglądom i zgodne z certyfikatami bezpieczeństwa. Usługi koparko-ładowarką są nieocenionym wsparciem podczas wykopów pod fundamenty, wymiany gruntu, korytowania terenu, rozbiórek i wyburzeń budynków oraz innych prac ziemnych i robót budowlanych. Dzięki temu umożliwiamy sprawną realizację zadań w odpowiednim terminie z zachowaniem odpowiednich standardów.

Kompleksowe usługi na miarę indywidualnych potrzeb

Nasza oferta wyróżnia się kompleksowym podejściem uwzględniającym zróżnicowane oczekiwania Klientów. Elastyczne warunki wynajmu są atrakcyjną i ekonomiczną propozycją zarówno dla realizatorów krótkotrwałych i jednorazowych zadań, jak i osób odpowiedzialnych za dłuższe projekty. Koparko-ładowarkę w Bydgoszczy udostępniamy w wybranym terminie, oferując dowóz na terenie miasta lub pobliskich miejscowości. W zakres opłat wchodzi tylko realny czas korzystania z urządzenia, dzięki czemu nasze usługi są niezwykle ekonomiczne i dostępne w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu! Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb.

Trans-Kop
Adam Regliński ​

Świadczymy usługi Transportowo-Sprzętowe dla firm i indywidualnych klientów. Wykonujemy prace ziemne,wykopy, rozbiórki budynków z wywozem gruzu.

Pracujemy na terenie Bydgoszczy i okolic  min. Osielsko, Niemcz, Żołędowo Białe Błota, Przyłęki Zielonka Ciele Murowaniec, Pawłówek Łochowo Tryszczyn

Usługi

Wykopy pod fundamenty
Rozbiórki budynków
Wynajem koparko-ładowarki Wynajem wywrotki na budowę

Kontakt

Tel. 607-602-990
Tel. 501-393-701

biuro@transport-reglinski.pl