Prace Ziemne

Prace ziemne – Bydgoszcz

Wykonujemy prace ziemne na terenie Bydgoszczy i pobliskich miejscowości. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, aby świadczyć profesjonalne usługi z zakresu wykopu fundamentów, wymiany gruntu, zasypek i korytowania terenu. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu zespołu skutecznie przygotowujemy teren pod budowę domów jedno i wielorodzinnych, magazynów, sieci infrastruktury, basenów, wieżowców i innych obiektów. Nasza oferta w ramach prac ziemnych to gwarancja terminowej realizacji z zachowaniem najwyższych standardów w branży. Zapraszamy!

Szczegóły oferty

Wykonujemy wykopy pod fundamenty, domy jednorodzinne, wielorodzinne, bloki, hale i magazyny, drenaże, sieci elektryczne i gazowe, oczka wodne i baseny. Zajmujemy się także kształtowaniem terenu i odtwarzaniem fundamentów. W zakres oferty wchodzą takie usługi jak wymiana gruntu, zasypki, skarpowanie, zbieranie humusu. Przygotowujemy także korytowanie terenu pod drogi, parkingi i wszelkie indywidualne wykopy. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie terenu pod budowę, w tym usuwanie drzew i wyrywanie korzeni. Dzięki wszechstronnej ofercie jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby Klientów z zakresu wykopów i innych prac ziemnych na terenie Bydgoszczy i okolic.

Profesjonalny sprzęt gwarancją skuteczności

W codziennej pracy towarzyszy nam profesjonalny sprzęt do prac ziemnych, który pozwala skutecznie i terminowo wywiązać się ze zlecenia Klienta. Oferujemy wsparcie koparki, koparko-ładowarki, wywrotek oraz pojazdów dostawczych. Nasze maszyny są obsługiwane przez profesjonalistów w branży, przeszkolonych w zakresie transportu materiałów w trudnych warunkach. Dzięki temu oferowana współpraca jest nieoceniona zarówno w wykopach fundamentów pod budowę centrum handlowego, jak i w zakładaniu przydomowego trawnika. Nasze usługi stanowią gwarancję najwyższych standardów, co w połączeniu z konkurencyjnymi cenami, czyni z nas ekspertów w dziedzinie prac ziemnych na terenie Bydgoszczy. Zapraszamy do kontaktu!

Trans-Kop
Adam Regliński ​

Świadczymy usługi Transportowo-Sprzętowe dla firm i indywidualnych klientów. Wykonujemy prace ziemne,wykopy, rozbiórki budynków z wywozem gruzu.

Pracujemy na terenie Bydgoszczy i okolic  min. Osielsko, Niemcz, Żołędowo Białe Błota, Przyłęki Zielonka Ciele Murowaniec, Pawłówek Łochowo Tryszczyn

Usługi

Wykopy pod fundamenty
Rozbiórki budynków
Wynajem koparko-ładowarki Wynajem wywrotki na budowę

Kontakt

Tel. 607-602-990
Tel. 501-393-701

biuro@transport-reglinski.pl