ROZBIÓRKI I WYBURZENIA

Rozbiórki i wyburzenia - Bydgoszcz

Świadczymy usługi z zakresu rozbiórek budynków oraz wyburzeń na terenie Bydgoszczy oraz pobliskich miejscowości. Wykorzystujemy bogatą flotę sprzętową, aby realizować zlecenia prac budowlanych w sposób profesjonalny i w umówionym terminie. Zajmujemy się wyburzeniami oraz rozbiórkami domów mieszkalnych, magazynów, elementów infrastruktury miejskiej (chodników i dróg), kominów oraz innych obiektów. Dysponujemy przeszkoloną kadrą składającą się z ekspertów w swoim fachu. Do współpracy zapraszamy zarówno Klientów prywatnych, jak i firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Bogaty pakiet usług z użyciem nowoczesnego sprzętu

Jako wiodący dostawca materiałów budowlanych, pragniemy podkreślić, że nasze usługi charakteryzują się profesjonalizmem, terminowością i niezawodnością. Jesteśmy specjalistami w zakresie transportu ziemi i innych materiałów sypkich w Bydgoszczy. Stale dążymy do doskonalenia metod – najważniejszym punktem naszej pracy jest zapewnienie konkurencyjnych cen, przy jednoczesnym utrzymywaniu wysokiej jakości świadczonych usług. Koncentrujemy się na rozwoju, zapewniając pełne zaangażowanie i adaptację do zmieniających się potrzeb rynku.

W ramach naszych usług zajmujemy się rozbiórkami i wyburzeniami:

  • budynków
  • hal
  • magazynów
  • dróg i chodników
  • konstrukcji hal

W ofercie znajdują się także realizacje związane z kuciem posadzek betonowych i wywozem gruzu, piasku i innych materiałów sypkich. Odpowiednie zaplecze sprzętowe i doświadczenie pozwala nam na szybkie wykonanie powierzonego zadania z zachowaniem bezpieczeństwa.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę z rosnącego zapotrzebowania na profesjonalne usługi wyburzeń i rozbiórek budynków na terenie Bydgoszczy. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom Klientów zgodnie z ekspercką wiedzą i standardami obowiązującymi na współczesnym rynku. Dzięki bieżącej kontroli sprawności nasz sprzęt wyróżnia się niską awaryjnością, a przeszkoleni i doświadczeni pracownicy zapewniają sprawną realizację każdego zlecenia. W celu umówienia terminu rozpoczęcia prac, zapraszamy do kontaktu!

Trans-Kop
Adam Regliński

Świadczymy usługi Transportowo-Sprzętowe dla firm i indywidualnych klientów. Wykonujemy prace ziemne,wykopy, rozbiórki budynków z wywozem gruzu.

Pracujemy na terenie Bydgoszczy i okolic  min. Osielsko, Niemcz, Żołędowo Białe Błota, Przyłęki Zielonka Ciele Murowaniec, Pawłówek Łochowo Tryszczyn

Usługi

Wykopy pod fundamenty
Rozbiórki budynków
Wynajem koparko-ładowarki                           Wynajem wywrotki na budowę

Kontakt

Tel. 607-602-990
Tel. 501-393-701

biuro@transport-reglinski.pl