Prace ziemne, transport piasku w Niemczu

Prowadzimy działalność, w której przede wszystkim stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie klienta. Na naszej liście usług znajdziecie wiele możliwości, takich jak prace ziemne, transport piasku czy wywóz gruzu, przy których wymagana jest odpowiednia utylizacja, ze względu na szkodliwość dla środowiska. Dlatego staramy się podejmować kroki w sposób bezpieczny i dbały o porządek. Jesteśmy wyposażeni w odpowiednie sprzęty, gdzie stale kontrolujemy ich stan i jakość. Do zaoferowania mamy również wynajem koparki lub wynajem koparko ładowarki.

Potrzebujesz profesjonalnych usług transportu piasku lub przeprowadzenia prac ziemnych na terenie Niemcza? Skorzystaj z naszej działalności! Pomożemy również przy wywozie gruzu po rozbiorach budynków. Jeżeli jesteś osobą prowadzącą działalność budowlaną i szukasz wynajmu koparko-ładowarki dla swoich pracowników, znajdziesz u nas ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się spełniać wszelkie jego potrzeby. Zachęcamy do skorzystania naszych usług mieszkańców Niemcza lub jej okolic.

Trans-Kop
Adam Regliński ​

Świadczymy usługi Transportowo-Sprzętowe dla firm i indywidualnych klientów. Wykonujemy prace ziemne,wykopy, rozbiórki budynków z wywozem gruzu.

Pracujemy na terenie Bydgoszczy i okolic  min. Osielsko, Niemcz, Żołędowo Białe Błota, Przyłęki Zielonka Ciele Murowaniec, Pawłówek Łochowo Tryszczyn

Usługi

Wykopy pod fundamenty
Rozbiórki budynków
Wynajem koparko-ładowarki Wynajem wywrotki na budowę

Kontakt

Tel. 607-602-990
Tel. 501-393-701

biuro@transport-reglinski.pl